80
Σεμινάριο υδατοσφαίρισης με ομιλητή τον Τεό Λοράντο θα διεξαχθεί στην πόλη του Ρεθύμνου στις 10, 11 και 12 Απριλίου.
Ο προπονητής της Εθνικής Νέων ανδρών και Παγκόσμιος πρωταθλητής το 2017 στο Βελιγράδι θα δώσει τα φώτα του πάνω στο άθλημα, το οποίο αλλάζει συνεχώς όσο περνάνε τα χρόνια και εξελίσσεται.
Την είδηση έκανε γνωστή η επίσημη σελίδα του ΝΟ Ρεθύμνου στα κοινωνικά δίκτυα, με τον σύλλογο της Κρήτης να στηρίζει το σεμινάριο με τον έμπειρο τεχνικό.