Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Α2 με τους ομίλους να διαμορφώνονται ως εξής:

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΟΦΘ, ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ, ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ, ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ, ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ, ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ, ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

1η, 11/12: Άρης Θεσσαλονίκης – ΟΦΘ, ΝΟ Καλαμακίου – ΑΕ Χαϊδαρίου, ΝΑΟ Κέρκυρας – Ιωνικός, ΝΟ Λάρισας – ΟΥΚ Βόλου

 

 

 

 

2η, 18/12: Άρης Θεσσαλονίκης – ΝΑΟ Κέρκυρας, ΟΦΘ – ΟΥΚ Βόλου, ΑΕ Χαϊδαρίου – ΝΟ Λάρισας, Ιωνικός – ΝΟ Καλαμακίου

 

 

 

 

3η, 8/1: ΟΥΚ Βόλου – ΑΕ Χαϊδαρίου, ΝΟ Λάρισας – Ιωνικός, ΝΑΟ Κέρκυρας – ΟΦΘ, ΝΟ Καλαμακίου – Άρης Θεσσαλονίκης

 

 

 

 

4η, 15/1: Ιωνικός – ΟΥΚ Βόλου, Άρης Θεσσαλονίκης – ΝΟ Λάρισας, ΝΑΟ Κέρκυρας – ΝΟ Καλαμακίου, ΟΦΘ – ΑΕ Χαϊδαρίου

 

 

 

 

5η, 22/1: ΝΟ Λάρισας – ΝΑΟ Κέρκυρας, ΝΟ Καλαμακίου – ΟΦΘ,Μ ΟΥΚ Βόλου – Άρης Θεσσαλονίκης, ΑΕ Χαϊδαρίου – Ιωνικός

 

 

 

 

6η, 29/1: ΝΟ Καλαμακίου –ν ΝΟ Λάρισας, ΟΦΘ – Ιωνικός, Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Χαϊδαρίου, ΝΑΟ Κέρκυρας – ΟΥΚ Βόλου

 

 

 

 

7η, 12/2: Ιωνικός – Άρης Θεσσαλονίκης, ΑΕ Χαιδαρίου – ΝΑΟ Κέρκυρας, ΟΥΚ Βόλου – ΝΟ Καλαμακίου, ΝΟ Λάρισας

 

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ: ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ, ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ, ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ, ΟΦΗ, ΠΕΚΕΒ, ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ, ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ, ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΝΟ Ναυπλίου, Νηρέας Γέρακα, Άρης Νίκαιας, ΟΦΗ, ΠΕΚΕ Βροντάδου, ΝΟ Πατρών, ΓΣ Ηλιούπολης, ΝΕ Πατρών

 

1η, 11/12: ΝΟ Ναυπλίου – ΝΕ Πατρών, Άρης Νίκαιας – ΝΟ Πατρών, Νηρέας Γέρακα – ΓΣ Ηλιούπολης, ΟΦΗ – ΟΕΚΕΒ

 

2η, 18/12: ΝΟ Ναυπλίου – Νηρέας Γέρακα, ΝΕ Πατρών – ΠΕΚΕΒ, ΝΟ Πατρών – ΟΦΗ, ΦΣ Ηλιούπολης – Άρης Νίκαιας

 

3η, 8/1: ΠΕΚΕΒ – ΝΟ Πατρών, ΟΦΗ – ΓΣ Ηλιούπολης, Νηρέας Γέρακα – ΝΕ Πατρών, Άρης Νίκαιας – ΝΟ Ναυπλίου

 

4η, 15/1: ΓΣ Ηλιούπολης – ΠΕΚΕΒ, ΝΟ Ναυπλίου – ΟΦΗ, Νηρέας Γέρακα – Άρης Νίκαιας, ΝΕ Πατρών – ΝΟ Πατρών

 

5η, 22/1: ΟΦΗ – Νηρέας Γέρακα, Άρης Νίκαιας – ΝΕ Πατρών, ΠΕΚΕΒ – ΝΟ Ναυπλίου, ΝΟ Πατρών – ΓΣ Ηλιούπολης

 

6η, 29/1: Άρης Νίκαιας – ΟΦΗ, ΜΝΕ Πατρών – ΓΣ Ηλιούπολης, ΝΟ Ναυπλίου – ΝΟ Πατρών, Νηρέας Γέρακα – ΠΕΚΕΒ

 

7η, 12/2: ΓΣ Ηλιούπολης – ΝΟ Ναυπλίου, ΝΟ Πατρών – Νηρέας Γέρακα, ΠΕΚΕΒ – Άρης Νίκαιας, ΟΦΗ – ΝΕ Πατρών

Οι αντίστοιχες ημερομηνίες στον Β’ Γύρο και για τους 2 Ομίλους: 8η 19/2, 9η 26/2, 10η 5/3, 11η 15/3, 12η 19/3, 13η 2/4, 14η 9/4