Ακολούθως από την Κλήρωση των φετινών Πρωταθλημάτων που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 14/09, προέκυψαν οι αντίστοιχοι Όμιλοι, ανακοινώθηκαν οι νέες λεπτομέρειες των κανονισμών και διαμορφώθηκε το πρόγραμμα αγώνων, σύμφωνα πάντα και με την προκήρυξη της Α1 Ανδρών και Α1 Γυναικών για την σεζόν 2022 – 2023.

Πάμε να δούμε το καλεντάρι της Α1 Γυναικών για τον 1ο και 2ο Γύρο του 23ου Πρωταθλήματος Ελλάδος:

1ος Γύρος

08/10/2022 15/10/2022
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR – ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ – ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΕΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΕΚ ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS

 

22/10/2022 29/10/2022
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΕΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΠΑΟΚ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΕΚ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

5/11/2022 12/11/2022
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ – ΑΕΚ
ΑΕΚ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR – ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΟΚ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

19/11/2022 3/12/2022
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΑΟΚ ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΕΚ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS – ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

10/12/2022 17/12/2022
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕΚ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ
ΑΕΚ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

07/01/2023
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΠΑΟΚ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΕΚ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

2ος Γύρος

14/01/2023 21/01/2023
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR ΠΑΟΚ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΕΚ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΕΚ – ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS – ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ

 

28/01/2023 11/02/2023
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΕΚ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΠΑΟΚ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS – ΠΑΟΚ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

18/02/2023 25/02/2023
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ – ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΑΕΚ – ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΕΚ ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΟΚ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS
ΠΑΟΚ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

04/03/2023 18/03/2023
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΟΚ – ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR – ΑΕΚ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

29/03/2023 01/04/2023
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΕΚ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS – ΑΕΚ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR
ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΟΚ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS

 

12/04/2023
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ NOBEL HELLAS – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΑΟΚ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ IREPAIR – ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕΚ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

Αντίστοιχα, το καλεντάρι της Α1 Ανδρών για το 37ο Πρωτάθλημα Ελλάδος: 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ, A’ Γύρος

8/10/2022 15/10/2022
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.  – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.  – ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο. 
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.  – Ν.Ο. ΧΙΟΥ 
ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.  – Α.Ε.Κ.  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.    – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. 
ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.  – Ν.Ο. ΧΙΟΥ  Α.Ε.Κ.  – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 

 

22/10/2022 29/10/2022
Ν.Ο. ΧΙΟΥ  – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.    Α.Ε.Κ.  – Ν.Ο. ΧΙΟΥ 
ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.  – Α.Ε.Κ.  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.  – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. 
ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.  – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.  ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.  – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.  – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.   

 

5/11/2022
ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.  – ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο. 
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
Ν.Ο. ΧΙΟΥ  – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.    – Α.Ε.Κ. 

 

12/11/2022 19/11/2022
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.  Α.Ε.Κ.  – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.  – Α.Ε.Κ.  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.    – ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο. 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.  – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.    Ν.Ο. ΧΙΟΥ  – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 
ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.  – Ν.Ο. ΧΙΟΥ  ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.  – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ, B’ Γύρος

3/12/2022 10/12/2022
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.  – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.  ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.  – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.    – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  Ν.Ο. ΧΙΟΥ  – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
Α.Ε.Κ.  – ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.  ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.  – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.   
Ν.Ο. ΧΙΟΥ  – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.  ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  – Α.Ε.Κ. 

 

17/12/2022 7/1/2023
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.    – Ν.Ο. ΧΙΟΥ  Ν.Ο. ΧΙΟΥ  – Α.Ε.Κ. 
Α.Ε.Κ.  – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.  ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.  – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.  – ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.  ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  – ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο. 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.  – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.    – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

 

14/1/2023
ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.  – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.  – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.  – Ν.Ο. ΧΙΟΥ 
Α.Ε.Κ.  – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.   

 

21/1/2023 28/1/2023
ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.  – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.  – Α.Ε.Κ. 
Α.Ε.Κ.  – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.  ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.  – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.   
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.    – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.  ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  – Ν.Ο. ΧΙΟΥ 
Ν.Ο. ΧΙΟΥ  – ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.  – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. 

 

B’ ΟΜΙΛΟΣ, A’ Γύρος

8/10/2022 15/10/2022
Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ – Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ – Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ν.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. DOMUS ERGO
Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. Α.Ν.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 
Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  – Π.Α.Ο.Κ. DOMUS ERGO ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

22/10/2022 29/10/2022
Π.Α.Ο.Κ. DOMUS ERGO – Α.Ν.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Π.Α.Ο.Κ. DOMUS ERGO
Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 
Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ν.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

5/11/2022
Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  – Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. DOMUS ERGO – Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
Α.Ν.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.

 

12/11/2022 19/11/2022
Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. Α.Ν.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ – Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ – Α.Ν.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π.Α.Ο.Κ. DOMUS ERGO – Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – Π.Α.Ο.Κ. DOMUS ERGO Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  – Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ, B’ Γύρος

3/12/2022 10/12/2022
Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
Α.Ν.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ – Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Π.Α.Ο.Κ. DOMUS ERGO – Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  – Α.Ν.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. DOMUS ERGO – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.

 

17/12/2022 7/1/2023
Α.Ν.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. DOMUS ERGO Π.Α.Ο.Κ. DOMUS ERGO – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  – Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ – Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Ν.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ – Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

 

14/1/2023
Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 
Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ – Π.Α.Ο.Κ. DOMUS ERGO
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ν.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

21/1/2023 28/1/2023
Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  – Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – Α.Ν.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ν.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ – Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Π.Α.Ο.Κ. DOMUS ERGO
Π.Α.Ο.Κ. DOMUS ERGO – Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ