Οι αγώνες στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα τεχνικής κολύμβησης ολοκληρώθηκαν στις 13/8  και εξαιτίας των ειδικών συνθηκών διεξήχθησαν στη Θεσσαλονίκη για την περιφέρεια Βορείου Ελλάδας, από 1/8 έως 4/8, στην Αθήνα για την περιφέρεια Νοτίου Ελλάδας από 6/8 έως 9/8 και συνεχίστηκαν στα Χανιά και στη Χίο από 10/8 έως 13/8.

Έπειτα πραγματοποιήθηκε ενοποίηση των αποτελεσμάτων και μετά την επεξεργασία τους διαπιστώσαμε τα ακόλουθα:

Επιτεύχθηκαν 14 νέα πανελλήνια ρεκόρ:

  1. 50μ. Απνοή ΑΝΔΡΩΝ: ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 13.95 στις 7/8/2020

 

  1. 50μ. Επιφανείας ΑΝΔΡΩΝ: ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 15.22 στις 8/8/2020

 

  1. 200μ. Διπλά Πέδιλα ΕΦΗΒΩΝ: ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:36.80 στις 4/8/2020.

 

  1. 50μ. Επιφανείας ΠΑΙΔΩΝ: ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16.45 στις 8/8/2020.

 

  1. 100μ. Επιφανείας ΠΑΙΔΩΝ: ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 37.12 στις 8/8/2020.

 

  1. 100μ. Υποβρύχιο ΠΑΙΔΩΝ: ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 36.49 στις 9/8/2020.

 

  1. 400μ. Υποβρύχιο ΠΑΙΔΩΝ: ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:00.67 στις 6/8/2020.

 

  1. 100μ. Επιφανείας ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α: ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 41.54 στις 2/8/2020.

 

  1. 200μ. Επιφανείας ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α: ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:34.20 στις 4/8/2020.

 

  1. 4Χ200μ. Επιφανείας ΠΑΙΔΩΝ: Κ.Ο.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΚΑΛΦΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΑΛΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΒΒΑΣ) 6:20.26 στις 2/8/2020.

 

  1. 400μ. Διπλά Πέδιλα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: ΜΑΝΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3:56.27 στις 7/8/2020.

 

  1. 400μ. Επιφανείας ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β: ΤΕΛΙΟΥΣΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 3:40.54 στις 2/8/2020.

 

  1. 4Χ50μ. Επιφανείας mixed ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: ΠΩΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ (ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΒΟΛΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΥΡΙΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΙΣΜΗΝΗ) 1:16.49 στις 9/8/2020.

 

  1. 4Χ100μ. Διπλά Πέδιλα mixed ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α&Β-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α&Β: Ο.Φ.Θ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΑΓΟΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΝΤΟΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΕΦΡΑΙΜ) 3:39.33 στις 1/8/2020.

 

Επίσης έχουμε 4 αθλητές-τριες που “έπιασαν” όριο για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών και 12 αθλητές-τριες που “έπιασαν” όριο για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων.

 

Αναλυτικά τα ονόματα και τα αντίστοιχα όρια στον παρακάτω πίνακα.

 

ΟΡΙΑ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ

 

ΑΝΔΡΩΝ

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΝΕΩΝ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

50μ. Διπλά Πέδιλα 19.37 22.41 20.05 23.00
100μ. Διπλά Πέδιλα 42.94 48.99 44.90 50.20
200μ. Διπλά Πέδιλα 1:37.00 1:48.47 1:40.29 1:50.73
400μ. Διπλά Πέδιλα 3:33.62 3:52.52 3:38.23 3:56.90
50μ. Επιφάνεια 15.67 18.19 16.90 19.25
100μ. Επιφάνεια 35.50 40.56 38.00 42.45
200μ. Επιφάνεια 1:22.33 1:31.40 1:27.10 1:34.89
400μ. Επιφάνεια 3:02.74 3:20.92 3:12.00 3:26.10
800μ. Επιφάνεια 6:27.74 7:05.35 6:44.11 7:17.10
1500μ. Επιφάνεια 12:42.90 13:48.75 13:08.00 14:10.10
100μ. Υποβρύχιο 33.12 37.16 36.05 40.10
400μ. Υποβρύχιο 2:49.50 3:11.57 3:03.26 3:20.15
50μ. Άπνοια 14.58 16.48 15.73 17.57

ΟΡΙΑ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (OPEN WATER)

1500μ. Επιφάνεια 12:46.00 13:52.00 13:11.00 14:13.10
400μ. Διπλά Πέδιλα 3:33.62 3:52.52 3:38.23 3:56.90

Αναγνωρίζοντας την πρωτόγνωρη κατάσταση που βιώνουμε όλοι μας, λόγω της πανδημίας. Αντιλαμβανόμενοι τα προβλήματα ελλιπούς προετοιμασίας των αθλητών-τριών μας ενόψει του Εθνικού μας πρωταθλήματος το οποίο αποτελεί και πρόκριση των Εθνικών μας ομάδων. Τροποποιούμε και διαμορφώνουμε νέα κριτήρια πρόκρισης Εθνικών ομάδων ΜΟΝΟ για την αγωνιστική χρονιά του 2020 λόγω δυσμενών συνθηκών προετοιμασίας.

Στηρίζουμε αθλητές και προπονητές προκειμένου να υλοποιηθεί με τον καλύτερο δυνατό τρόπο προπονητικός προγραμματισμός με βάση την αγωνιστική εξειδίκευση και τους στόχους του κάθε αθλητή.                                                                                                                                        Αυτός είναι ο λόγος, που ανακοινώνουμε σε έγκαιρο χρόνο τα νέα κριτήρια.

Προ-Εθνική ομάδα Ανδρών-Γυναικών.                                                                                                                               Οι διοργανώσεις για την επίτευξη επιδόσεων προκειμένου να συσταθεί η Προ-Εθνική ομάδα είναι : Α) οι Πανελλήνιοι Χειμερινοί Αγώνες και Β) το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα αγωνιστικών κατηγοριών.                                                                                                                              Η τελική επιλογή των κολυμβητών-τριών για την Εθνική ομάδα Ανδρών-Γυναικών ενόψει του Πανευρωπαϊκού Πρωταθλήματος θα συσταθεί βασικά από τους κολυμβητές που έχουν επιτύχει τα ανάλογα όρια.

Επιπροσθέτως η ομάδα θα συμπληρωθεί από αριθμό αθλητών-τριών, ανάλογα με τις ανάγκες και τους στόχους του πρωταθλήματος.

Για την συγκεκριμένη επιλογή θα συνυπολογιστούν το επίπεδο και η διαχρονική εξέλιξη των επιδόσεων των συγκεκριμένων αθλητών.  Και στις δύο παραπάνω περιπτώσεις ισχύει η προϋπόθεση ότι θα έχουν το δικαίωμα συμμετοχής σε δύο ατομικά αγωνίσματα βάση των κανονισμών της CMAS.

Όσον αφορά τους αθλητές-τριες της κατηγορίας Νέων-Νεανίδων, που έχουν επιτύχει τα προβλεπόμενα όρια για το πρωτάθλημα των Ανδρών-Γυναικών, αυτοί δεν θα συμμετέχουν λόγω του ότι προηγείται η αντίστοιχη διοργάνωση της κατηγορίας τους.

Προ-Εθνική ομάδα Νέων-Νεανίδων.                                                                                                    1. Οι διοργανώσεις για την επίτευξη επιδόσεων προκειμένου να συσταθεί η Προ εθνική ομάδα είναι: Α) οι Πανελλήνιοι Χειμερινοί Αγώνες και Β) το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα κατηγοριών.                                                                                                                                                   2. Ο αριθμός και συνεπώς η τελική επιλογή των κολυμβητών-τριών θα γίνει πρωτίστως από τους κολυμβητές που έχουν επιτύχει ή θα επιτύχουν στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα τα ανάλογα όρια.                                                                                                                                                                        3. Επιπροσθέτως η ομάδα θα συμπληρωθεί με μικρό αριθμό αθλητών –τριών, οι οποίοι έχουν επιτύχει δυο (2) πρώτες θέσεις σε ατομικά αγωνίσματα με βάση το χρόνο επίδοσης συνυπολογιζόμενοι και οι δυο αγώνες πρόκρισης.                                                                                            4. Συμπληρωματικά και μόνο εάν κριθεί αναγκαίο από τους Ομοσπονδιακούς προπονητές, προκειμένου να υπάρξει πληρέστερη εκπροσώπηση στα ομαδικά αγωνίσματα, θα συμπεριληφθούν και αθλητές-τριες που έχουν επιτύχει μια πρώτη (1η) και μια δεύτερη (2η) θέση.                                                                                                                                                                  5. Ισχύει η βασική προϋπόθεση για όλες τις παραπάνω περιπτώσεις ότι θα έχουν το δικαίωμα συμμετοχής σε δύο ατομικά αγωνίσματα βάση των κανονισμών της CMAS και οι οποίοι δεν θα υπερβαίνουν τα 14 άτομα.                                                                                                  Προ-Εθνικές ομάδες OPEN WATER                                                                                                        Μετά την ακύρωση του Παγκοσμίου πρωταθλήματος OPEN WATER η Παγκόσμια ομοσπονδία (CMAS) δεν έχει προς το παρών ορίσει κάποια διοργάνωση για το 2020. Σε περίπτωση που ορισθεί κάποια διοργάνωση θα υπάρξει αντίστοιχη ενημέρωση.

ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ-ΡΕΚΟΡ                                                                                                                      Οι επιδόσεις που επιτυγχάνονται στους αγώνες αναγνωρίζονται σαν Πανελλήνια Ρεκόρ ή σαν Όρια αγώνων από την Κ.Ο.Ε. μόνο όταν τελούνται σε πισίνα 50μ και με την χρησιμοποίηση Ηλεκτρονικού Χρονομέτρου.                                                                                                                                    Οι ενδιάμεσοι χρόνοι των 100,200,400 και 800 θα αναγνωρίζονται σαν νέα Πανελλήνια Ρεκόρ, μόνο όταν η τελική επίδοση του συγκεκριμένου αγωνίσματος αποτελεί νέο Πανελλήνιο Ρεκόρ.                                                                                                                                              Στα Ομαδικά αγωνίσματα αναγνωρίζεται ο χρόνος του πρώτου κολυμβητή-τριας σαν επίσημος.                                                                                                                                                               Ο χρόνος του 1ου Αθλητή για τα ομαδικά αγωνίσματα μεικτών ομάδων δεν κατοχυρώνεται ως ατομική επίδοση.

ΕΠΙΤΕΥΞΗ ΟΡΙΩΝ

ΑΝΔΡΕΣ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
50μ. Διπλά Πέδιλα ΜΠΟΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ  Ν.Ο. ΑΜΦΙΘΕΑΣ 19.03
100μ. Διπλά Πέδιλα ΜΠΟΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ  Ν.Ο. ΑΜΦΙΘΕΑΣ 42.47
200μ. Διπλά Πέδιλα ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 1:36.80
400μ. Διπλά Πέδιλα ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 3:31.59
50μ. Επιφάνειας ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  Α.Ν.Ο. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15.22
100μ. Επιφάνειας ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  Α.Ν.Ο. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 34.68
200μ. Επιφάνειας      
400μ. Επιφάνειας      
800μ. Επιφάνειας      
1500μ. Επιφάνειας      
100μ. Υποβρύχιο      
400μ. Υποβρύχιο      
50μ. Άπνοιας ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  Α.Ν.Ο. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.95
« ΜΠΟΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ  Ν.Ο. ΑΜΦΙΘΕΑΣ 14.34
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΤΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
50μ. Διπλά Πέδιλα      
100μ. Διπλά Πέδιλα      
200μ. Διπλά Πέδιλα      
400μ. Διπλά Πέδιλα      
50μ. Επιφάνειας      
100μ. Επιφάνειας      
200μ. Επιφάνειας      
400μ. Επιφάνειας      
800μ. Επιφάνειας      
1500μ. Επιφάνειας      
100μ. Υποβρύχιο      
400μ. Υποβρύχιο ΣΚΥΛΟΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ  Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ 3:09.41
50μ. Άπνοιας      
ΕΦΗΒΟΙ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
50μ. Διπλά Πέδιλα ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 20.03
100μ. Διπλά Πέδιλα ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 43.30
« ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 44.42
200μ. Διπλά Πέδιλα ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 1:36.80
« ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 1:39.63
400μ. Διπλά Πέδιλα ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 3:31.59
« ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 3:34.70
50μ. Επιφάνειας ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 16.45
100μ. Επιφάνειας ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 37.12
« ΚΕΛΑΪΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ 37.81
200μ. Επιφάνειας      
400μ. Επιφάνειας ΧΙΝΟΣ ΙΑΣΩΝ  Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ 3:10.25
« ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Κ.Ο. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3:11.97
800μ. Επιφάνειας      
1500μ. Επιφάνειας ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 13:07.04
100μ. Υποβρύχιο      
400μ. Υποβρύχιο ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3:00.67
« ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 3:01.13
50μ. Άπνοιας ΚΕΛΑΪΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ 15.31
« ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15.46
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΤΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
50μ. Διπλά Πέδιλα      
100μ. Διπλά Πέδιλα      
200μ. Διπλά Πέδιλα ΜΑΝΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  Ν.Ο. ΑΜΦΙΘΕΑΣ 1:49.78
400μ. Διπλά Πέδιλα ΜΑΝΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  Ν.Ο. ΑΜΦΙΘΕΑΣ 3:56.27
50μ. Επιφάνειας      
100μ. Επιφάνειας      
200μ. Επιφάνειας      
400μ. Επιφάνειας ΚΟΥΡΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:34.75
800μ. Επιφάνειας      
1500μ. Επιφάνειας      
100μ. Υποβρύχιο      
400μ. Υποβρύχιο ΣΚΥΛΟΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ  Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ 3:09.41
50μ. Άπνοιας ΓΚΟΒΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ  Α.Ν.Ο. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.42
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ
ΑΝΔΡΕΣ-ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΑΘΛΗΤΗΣ-ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΙΑ
ΜΠΟΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ  Ν.Ο. ΑΜΦΙΘΕΑΣ 3
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  Α.Ν.Ο. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3
ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 2
ΣΚΥΛΟΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ  Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ 1
ΕΦΗΒΟΙ-ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΑΘΛΗΤΗΣ-ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΙΑ
ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 4
ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4
ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 3
ΜΑΝΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  Ν.Ο. ΑΜΦΙΘΕΑΣ 2
ΚΕΛΑΪΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ 2
ΣΚΥΛΟΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ  Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ 1
ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1
ΓΚΟΒΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ  Α.Ν.Ο. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΚΟΥΡΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1
ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Κ.Ο. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1
ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 1
ΧΙΝΟΣ ΙΑΣΩΝ  Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ 1

 

 

 

Facebook Comments