Τα πρωταθλήματα υδατοσφαίρισης Μίνι Παίδων και Μίνι Κορασίδων, αρχίζουν το ερχόμενο τριήμερο (15-17 Απριλίου), με τους αγώνες της Α’ Προκριματικής Φάσης.

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ (Κ13)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Π. Φαλήρου & Εθνικό Πειραιά): Απόλλων Σμύρνης, ΑΟ Καστέλας, ΓΣ Περιστερίου, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, Εθνικός Πειραιά

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Νέας Σμύρνης): ΝΟ Χίου, Πανιώνιος, Παναθηναϊκός, Τρίτων Αμαρουσίου

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικά Ηλιούπολης & Χαϊδαρίου): ΓΣ Ηλιούπολης, ΝΟ Βουλιαγμένης, Ιωνικός Νίκαιας, Νηρέας Χαλανδρίου

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Χαϊδαρίου & «Αντώνης Δημητρόπουλος» / Γλυφάδα): ΑΕ Χαϊδαρίου, ΑΝΟ Γλυφάδας, Ολυμπιάδα Πετρούπολης, Άρης Νίκαιας

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Νέας Σμύρνης): Μίλων, Ολυμπιακός, ΣΚ Ροή, ΝΟ Καλαμακίου

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Γέρακα & Εθνικό Πειραιά): Νηρέας Γέρακα, Ηλυσιακός, Υδραϊκός, Ποσειδών Σαλαμίνας

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Εθνικό): Άρης Θεσσαλονίκης, ΠΑΟΚ, Ηρακλής, ΕΑΤΕ Κολλεγίου, ΟΦΘ

ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (Εθνικό κολυμβητήριο): Πύρρος Ιωαννίνων, ΝΑΟ Κέρκυρας, ΝΟ Αργοστολίου, ΚΕ Κοζάνης

ΟΜΙΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δημοτικό κολυμβητήριο): ΠΑΣ Φοίβος, ΝΟ Αλεξανδρούπολης, ΟΘΑ Καβάλας, Πανσερραϊκός

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ («Αντώνης Πεπανός»): ΝΟ Πατρών, ΝΕ Πατρών, Άργης Καλαμάτας, ΝΟ Καλαμάτας, ΝΟ Ναυπλίου

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ (Εθνικό): Νίκη Βόλου, ΝΟ Λάρισας, ΟΥΚ Βόλου

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ (Εθνικό Ηρακλείου): Ακαδημία Ηρακλείου, ΝΟ Αγίου Νικολάου, ΟΦΗ, ΝΟ Χανίων, ΝΟ Ρεθύμνου

ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Δημοτικό κολυμβητήριο): Διώνη ΝΑ, ΝΟ Χαλκίδας, Νηρέας Λαμίας, ΝΕ Λαμίας

Στην επόμενη φάση (20-22 Μαϊου), ΔΕΝ προκρίνονται οι τελευταίες ομάδες κάθε Ομίλου

Η Ειδική προκήρυξη και το πρόγραμμα αγώνων  ΕΔΩ

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ (Κ13)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Εθνικό Πειραιά): ΓΣ Ηλιούπολης, Ολυμπιακός Αλίμου, Εθνικός Πειραιά, Ιωνικός Νίκαιας

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ («Αντώνης Δημητρόπουλος» / Γλυφάδα): ΑΟ Καστέλας, ΝΟ Βουλιαγμένης, Πανιώνιος, ΑΝΟ Γλυφάδας

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Εθνικό): ΕΑΤΕ Κολλεγίου, ΠΑΟ, ΝΟ Λάρισας

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ (Εθνικό Χανίων): ΝΟ Χανίων, ΝΟ Ρεθύμνου, ΓΣ Περιστερίου)

Αναβάλλονται για μετά το Πάσχα, οι αγώνες του Α’ ΟΜΙΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ: (ΝΕ Πατρών, Ολυμπιακός, Νηρέας Χαλανδρίου, Ηλυσιακός).

Στην επόμενη φάση (20-22 Μαϊου), ΔΕΝ προκρίνονται οι τελευταίες ομάδες κάθε Ομίλου

Η Ειδική προκήρυξη και το πρόγραμμα αγώνων ΕΔΩ

Facebook Comments