Μετά την διεξαγωγή της Ημερίδας Επιδόσεων για τη συγκρότηση των Εθνικών Ομάδων Τεχνικής κολύμβησης στα Γιάννενα (14-16 Μαϊου) που θα μας εκπροσωπήσουν στις φετινές διοργανώσεις, η σύνθεση τους είναι ακόλουθη:

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (03-09/07, ΤΟΜΣΚ, ΡΩΣΙΑ)

Άνδρες

  1. Καλαϊτζόπουλος Χρήστος (Δελφίνια Πτολεμαϊδας)
  2. Μυλωνάκης Αναστάσιος (ΑΝΟ Αργυρούπολης)
  3. Μπόνιας Χρήστος (ΝΟ Αμφιθέας)
  4. Τσουρουνάκης Αντώνης (ΝΟ Χανίων)
  5. Αρμουτσής Μάριος (ΚΟ Καλαμαριάς)
  6. Χατζηηλιάδης Στυλιανός (ΝΟ Αμφιθέας)
  7. Καλτσουκαλάς Γιώργος (Δελφίνια Περιστερίου)
  8. Καλαϊτζόπουλος Παρασκευάς (Δελφίνια Πτολεμαϊδας)
  9. Γιασεμής Λεωνίδας (Άρης Θες/νικης)

Γυναίκες

  1. Κτενά Σοφία (Δελφίνια Περιστερίου)
  2. Μανιάτη Κατερίνα (ΝΟ Αμφιθέας)
  3. Δεληγιάννη Ειρήνη (ΝΟ Αμφιθέας)
  4. Τσιγκόϊα Βασιλεία (ΙΟ Θες/νικης)
  5. Σκυλουράκη Χριστίνα – Ιωάννα (ΝΟ Χανίων)

Συνοδοί Ομοσπονδιακοί προπονητές αποστολής: Αλέξανδρος Ξιάρχος & Γιάννης Καλαϊτζογλίδης

Αρχηγός αποστολής: Ηλίας Ξιάρχος. Μέλος της Εκτελεστικής Επιτροπής & Πρόεδρος αθλημάτων της CMAS.

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ (13-19/06, ΛΙΝΙΑΝΟ, ΙΤΑΛΙΑ)

            Νέοι

  1. Χατζηδάκης Βασίλης (ΝΟ Χανίων)
  2. Καλτσουκαλάς Γιώργος (Δελφίνια Περιστερίου)
  3. Λαμπαδάρης Απόστολος (ΚΟ Καλαμαριάς)
  4. Ηλιάκης Ευστράτιος (Γλαύκος Περιστερίου)
  5. Χίνος Ιάσων (ΝΟ Χανίων)
  6. Τσούτσης Άγγελος (Άλμπατρος Ιωαννίνων)
  7. Παπαϊωάννου Βασίλειος (ΚΟ Ιωαννίνων)
  8. Καλφίδης Ηλίας (ΚΟ Καλαμαριάς)

Νεάνιδες

  1. Μανιάτη Κατερίνα (ΝΟ Αμφιθέας)
  2. Σκυλουράκη Χριστίνα – Ιωάννα (ΝΟ Χανίων)
  3. Κούρτη Φωτεινή (ΙΟ Θεσ/νικης).
  4. Παπάζογλου Μαρία (ΑΑ Αστέρια)
  5. Παππά Φωτεινή (ΑΟ Αιγαίου)
  6. Ευαγγελάτου Ισμήνη (Ποσειδώνας Ληξουρίου)
  7. Λάμπρου Ευσταθία (Ποσειδώνας Ιωαννίνων)
  8. Μητακίδη Δανάη (ΚΟ Καλαμαριάς)

Συνοδοί Ομοσπονδιακοί προπονητές αποστολής: Αλέξανδρος Ξιάρχος & Γιάννης Καλαϊτζογλίδης

Αρχηγός αποστολής: Ηλίας Ξιάρχος. Μέλος της Εκτελεστικής Επιτροπής & Πρόεδρος αθλημάτων της CMAS.

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ OPEN WATER (23-29/09, ΣΑΝΤΑ ΜΑΡΤΑ, ΚΟΛΟΜΒΙΑ)

  1. Αρμουτσής Μάριος (ΚΟ Καλαμαριάς)
  2. Καλφίδης Ηλίας (ΚΟ Καλαμαριάς)
  3. Καρατσιβή Αθανασία (Λαρισαϊκός Τιτάνες)
  4. Μητακίδη Δανάη (ΚΟ Καλαμαριάς)
  5. Καλαϊτζόπουλος Χρήστος (Δελφίνια Πτολεμαϊδας)
  6. Τσιονάρας Βαγγέλης (Μαγνησιακός)
  7. Σάραγα Μαρία (ΑΝΟ Αργυρούπολης)
  8. Περράκη Φανή – Κυριακή (ΝΟ Χανίων)

ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΩΝ (07-11/07, ΤΟΜΣΚ, ΡΩΣΙΑ)

  1. Μυλωνάκης Αναστάσιος (ΑΝΟ Αργυρούπολης)
  2. Μπόνιας Χρήστος (ΝΟ Αμφιθέας
  3. Τσιγκόϊα Βασιλεία (ΙΟ Θεσ/νικης)
Facebook Comments