Επιστροφή στις νίκες για τον ΑΝΟ Γλυφάδας κόντρα στο Περιστέρι!

Στις νίκες επέστρεψε ο ΑΝΟ Γλυφάδας επικρατώντας του ΓΣ Περιστερίου εντός έδρας με 15-3, κάνοντας μάλιστα εκρηκτικό ξεκίνημα, καθώς προηγήθηκε με 9-0 τρία λεπτά πριν το ημίχρονο.

Ο ΓΣ Περιστερίου στην πορεία, μείωσε για το 9-1 του πρώτου μέρους, αν και η υπόθεση νίκη είχε σχεδόν «κλείσει». Η ομάδα του Θοδωρή Ανδρεάκου επικράτησε τελικά 15-3, με το επιμέρους 6-2 μπαίνοντας στην «επανάληψη» και την Ίρις Γουλβς να σκοράρει 5 τέρματα!

ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I REPAIR – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15-3

Τα οκτάλεπτα: 5-0, 4-1, 1-0, 5-2

ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I REPAIR (Θοδωρής Ανδρεάκος): Καρύτσα, Νίνου Παν., Μουστακαρία, Γουλβς 5, Γρηγοροπούλου 2, Νίνου Ειρήνη 2, Αντωνιάδη, Κανελλλοπούλου 2, Κακαϊδη, Φουντωτού 1, Κατσώνη 1, Κοντογιάννη 2, Τσιάρα, Μαδένογλου, Αδάμη.

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Βαγγέλης Πάτρας): Ζαφειράκη, Κικίδου, Φραγκάκη, Γροζοπούλου, Αποστολίδου 2, Κωνσταντοπούλου, Λουκοπούλου, Μπερίκου 1, Πέττα, Μπεκρή, Κάσσαρη, Γκοτζιά, Φραγκούλη,  Παπασηφάκη, Γκίκα.

Διαιτητές: Μαρκοπούλου, Βόσικας

Αλυτάρχης: Κείμης Μαρσέλλος