Με την ευκαιρία έναρξης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών & Γυναικών (23 Σεπτεμβρίου), σας παρουσιάζουμε τα Ρόστερ των 16 & 12 ομάδων αντίστοιχα που μετέχουν, όπως δηλώθηκαν στην ΚΟΕ.

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Οι Συμμετοχές αφορούν την Α1 και οι Κατατάξεις των ομάδων το σύνολο (με την Α’ Εθνική Κατηγορία)

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (23 Συμμετοχές)

1988 2ος, 1989 2ος, 1990 2ος, 1991 1ος, 1992 2ος, 1993 1ος, 1994 1ος, 1995 3ος, 1996 3ος, 1997 1ος, 1998 3ος, 1999 2ος, 2000 3ος, 2001 2ος, 2002 2ος, 2003 1ος, 2004 2ος, 2005 1ος, 2006 1ος, 2007 1ος, 2008 2ος, 2009 2ος, 2010 1ος, 2011 2ος, 2012 1ος, 2013 1ος, 2014 2ος, 2015 2ος, 2016 2ος, 2017 2ος, 2018 2ος, 2019 2ος, 2020 2ος 2021 2ος, 2022 3ος, 2023 2ος

ΚΟΤΣΙΩΝΗ Μαρίνα

ΚΑΪΑΦΑ Τίνα

SLEEEKING Brigitte (NED)

ΕΛΛΗΝΙΑΔΗ Έλενα

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Αθηνά

RIDGE Amy Christine (AUS)

JOUSTRA Kitty Lynn (NED)

ΠΑΤΡΑ Μαρία

ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗ Κική

ΑΓΓΕΛΙΔΗ Φοίβη

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Χρυσή

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ Δέσποινα

ΑΝΔΡΕΑΔΗ Δέσποινα

ΚΡΑΣΣΑ Νεφέλη

ΚΑΠΕΤΟΠΟΥΛΟΥ Εμμανουέλα

ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ Θεοδώρα

ΛΟΥΠΑΚΗ Φαίδρα

ΒΑΛΒΗ Ελένη

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Μαρία Ειρήνη

ΛΑΓΟΥ Ήλια

ΚΟΥΡΟΥΜΕΤΗ Δέσποινα

ΜΙΜΙΔΗ Μαρίλεια

Προπονητής: Λιόση Κική (2ος χρόνος)

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (23 Συμμετοχές)

1988 1ος, 1989 3ος, 1990 1ος, 1991 2ος, 1992 1ος, 1993 3ος, 1994 6ος, 1995 5ος, 1996 5ος, 1997 4ος, 1998 4ος, 1999 7ος, 2000 7ος, 2001 7ος, 2002 5ος, 2003 7ος, 2004 4ος, 2005 2ος, 2006 5ος, 2007 5ος, 2008 4ος, 2009 3ος, 2010 3ος, 2011 4ος, 2012 6ος, 2013 5ος, 2014 6ος, 2015 4ος, 2016 4ος, 2017 4ος, 2018 3ος, 2019 3ος, 2020 5ος, 2021 4ος, 2022 4ος, 2023 3ος

ΣΩΤΗΡΕΛΗ Ελένη

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ Αριάδνη

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Όλγα

TURNER  Cecily May (GBR)

ΜΠΕΤΑ Ελένη

ΝΙΝΟΥ Ειρήνη

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΑΚΗ Φοίβη

ΜΠΕΝΕΚΟΥ Άλκηστις

MICHAILOVIC Lena (AUS)

ΚΑΝΕΤΙΔΟΥ Ελένη

ΜΠΕΝΕΚΟΥ Ιόλη

ΤΟΡΝΑΡΟΥ Σοφία

ΜΑΥΡΩΤΑ Λύδια

ΚΑΤΣΙΜΠΡΗ Ευφροσύνη

ΚΛΑΨΙΑΝΟΥ Ασημίνα

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ Σοφία

ΒΑΗ Κωνσταντίνα

ΘΡΕΨΙΑΔΗ Έλλη

ΚΟΥΤΡΗ Έλενα

ΛΟΓΟΘΕΤΗ Λύδια

ΜΑΡΟΥΛΗ Ελένη

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Σπυριδούλα Νεφέλη

ΒΕΛΕΝΤΖΑ Ασημίνα

ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΟΥ Μαρία

Προπονητής: Στέφανος Λέανδρος (2ος χρόνος)

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (23 Συμμετοχές)

1992 4ος, 1993 4ος, 1994 2ος, 1995 1ος, 1996 1ος, 1997 2ος, 1998 1ος, 1999 3ος, 2000 2ος, 2001 3ος, 2002 3ος, 2003 4ος, 2004 3ος, 2005 4ος, 2006 3ος, 2007 3ος, 2008 3ος, 2009 1ος, 2010 2ος, 2011 1ος, 2012 2ος, 2013 2ος, 2014 1ος, 2015 1ος, 2016 1ος, 2017 1ος, 2018 1ος, 2019 1ος, 2020 1ος, 2021 1ος, 2022 1ος

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ Ιωάννα (1998) Τερματοφύλακας

ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ Ελευθερία (1997) Περιφερειακός

ΧΥΔΗΡΙΩΤΗ Ιωάννα (1997) Περιφερειακός

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Νικόλ (1998) Περιφερειακός

ΤΡΙΧΑ Φωτεινή (2005) Περιφερειακός

ΞΕΝΑΚΗ Ελένη (1998) Φουνταριστός

ΣΙΟΥΤΗ Χριστίνα (2004) Αμυντικός

ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ Μαργαρίτα (1994) Αμυντικός

ΣΑΝΤΑ Στεφανία (2004) Περιφερειακός

ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ Βασιλική (1998) Περιφερειακός

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ Ζωή (2005) Περιφερειακός

ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ Μαρία (2001) Φουνταριστός

NIGRO Divina Lucia (1997) Τερματοφύλακας

ΔΡΑΚΩΤΟΥ Δέσποινα (2007) Περιφερειακός

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΑΟΥΤ Αμαλία (2005) Περιφερειακός

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Ευτυχία (2006) Τερματοφύλακας

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μαρία (2007) Περιφερειακός

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Ελένη (2007) Περιφερειακός

ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΗ Μαγδαληνή Ραφαέλα (2007) Περιφερειακός

ΒΟΓΚΑ Μαρία (2007) Περιφερειακός

ΛΟΓΟΘΕΤΗ Δήμητρα (2007) Αμυντικός

ΧΕΛΜΗ Μαρία (2008) Περιφερειακός

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Θεοδώρα (2009) Περιφερειακός

ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ Ευφροσύνη (2008) Περιφερειακός

ΚΩΤΣΑΚΗ Χριστίνα (2006) Τερματοφύλακας

Προπονητής: Δημήτρης Κραβαρίτης (1ος χρόνος)

 

ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (20 Συμμετοχές)

1989 1ος, 1990 3ος, 1991 3ος, 1992 5ος, 1993 2ος, 1994 3ος, 1995 2ος, 1996 2ος, 1997 3ος, 1998 2ος, 1999 1ος, 2000 1ος, 2001 1ος, 2002 1ος, 2003 2ος, 2004 1ος, 2005 3ος, 2006 2ος, 2007 2ος, 2008 1ος, 2009 5ος, 2010 8ος, 2014 4ος, 2015 3ος, 2016 5ος, 2017 3ος, 2018 5ος, 2019 4ος, 2020 3ος, 2021 3ος, 2022 2ος, 2023 4ος

ΚΑΡΥΤΣΑ Ευαγγελία

ΤΣΙΑΡΑ Βασιλική

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη

ΚΟΥΡΕΤΑ Ντένια

FRANKE Ciara Sinead (USA)

ΛΟΥΔΗ Αναστασία

ΠΙΟΒΑΝ Νίκη Πατρίτσια

O REILLY Madison Christine (USA)

ΦΟΥΝΤΩΤΟΥ Ελευθερία

ΜΟΥΣΤΑΚΑΡΙΑ Θωμαίς

ΝΙΝΟΥ Παναγιώτα

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ Ευαγγελία

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ Ιωάννα

ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Ειρήνη

ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ Ελένη

ΣΑΛΤΑΜΑΝΙΚΑ Ραφαέλα

ΑΔΑΜΗ Δέσποινα

ΚΑΤΣΩΝΗ Λύδια

ΜΑΔΕΝΟΓΛΟΥ Αλίκη

ΚΑΚΑΪΔΗ Ραφαέλα

ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ Ελευθερία

Προπονητής: ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Αργύρης (1ος χρόνος)

 

ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ (13 Συμμετοχές)

2006 4η, 2007 4η, 2008 5η, 2009 4η, 2010 5η, 2011 5η, 2012 5η, 2013 8η, 2017 6η, 2018 6η, 2019 8η, 2020 8η, 2021 8η, 2022 7η, 2023 8η

ΓΙΑΝΝΑΚΕΑ Αγγελική

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Σταυρούλα

ΑΝΔΡΟΥΤΣΕΛΗ Αθηνά

ΜΠΑΛΑΤΣΑ Μαρία

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ Γεωργία

ΚΕΠΕΝΟΥ Μαρία

ΚΟΝΤΑΚΟΥ Δήμητρα

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Βαρβάρα

ΜΟΙΡΑΛΗ Όλγα

ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ Νικολίνα

ΓΚΕΚΑ Ηλιάνα

ΤΣΙΜΑΡΑ Ευφροσύνη

ΛΙΑΠΑΚΗ Κατερίνα

ΜΠΙΝΙΑΡΗ Ελένη

ΜΠΕΚΡΗ Αναστασία

ΑΡΝΑ  Βασιλική

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Αναστασία

ΖΗΚΟΥ Κων / να

ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗ Θεοδώρα

ΛΑΜΠΑΤΟΥ Γεωργία

ΚΟΝΤΑΚΟΥ Ανδριάννα

ΤΣΙΓΚΑ Ειρήνη

TUCHINA Alina (RUS)

SNELGAR Kelsey (NZL)

WEBSTER Larisa (AUS)

Προπονητής: ΣΑΚΚΑΛΗΣ Κώστας (4ος χρόνος)

 

ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ (10 Συμμετοχές)

1990 8η, 1997 8η, 1998 6η, 1999 6η, 2000 6η, 2001 6η, 2002 7η, 2003 6η, 2004 7η, 2005 7η, 2006 6η, 2007 6η, 2008 8η

Ρόστερ

SAMSONOVA Diana

KAWAGUCHI Kako (JPN)

FARKASH Yahav (ISR)

ΤΣΙΟΥΓΚΡΗ Νίκη

ΜΑΥΡΕΛΟΥ Βάσω

ΠΑΣΒΑΝΤΗ Βενετία

ΒΟΥΛΓΑΡΗ Νεφέλη

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ Κατερίνα

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ Αγάπη

ΤΡΟΥΛΑΚΗ Αθηνά Μαρία

ΠΛΟΥΜΗ Μαρκέλλα

ΓΛΥΝΙΑΔΑΚΗ Ειρήνη

ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ Κλεάνθη

ΓΡΑΣΣΟΥ Λύδια

ΛΙΟΔΑΚΗ Μαριάντα

ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ Ανδριάννα

ΧΑΒΡΕ Αλεξάνδρα

ΚΑΡΑΔΑΚΗ Κων / να

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Νικολέτα

ΧΑΤΖΑΚΗ Ιωάννα

ΦΟΥΡΑΚΗ Ασπασία

ΖΑΧΑΡΑΚΗ Ραφαηλία

ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ Αναστασία

ΠΡΑΠΑ Κατερίνα Άρτεμις

Προπονητής: ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ Γιώργος (1ος χρόνος)

 

ΠΑΟΚ (9 Συμμετοχές)

1993 8ος, 1995 6ος, 1996 6ος, 1997 6ος, 1998 10ος, 2000 8ος, 2004 6ος, 2005 6ος, 2006 7ος, 2007 7ος, 2008 7ος, 2009 8ος, 2022 10ος, 2023 7ος

GANGL Edina (HUN)

ΜΠΙΚΟΥ Αναστασία

ΚΟΛΤΣΙΔΑ Αθηνά

ΤΖΕΛΕΠΗ Ελευθερία

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Ηλιάνα

ΝΤΑΣΙΟΥ Μαρία

ΓΡΑΙΚΟΥ Παρασκευή

ΓΙΑΜΠΑΣΑΚΟΥ Εβελίνα

ΦΡΑΓΚΙΑ Δέσποινα

ΝΤΟΝΑ – ΤΣΙΑΚΑ Κλεοπάτρα

ΚΟΝΤΟΝΗ Ιουλία

ΝΙΑΡΧΑΚΟΥ Βιργινία

ΣΥΚΑ – ΛΕΡΙΩΤΗ Ελπίδα

ΤΑΥΡΙΔΟΥ Άννα Μαρία

ΣΤΟΓΙΟΥ Εβελίνα

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Αντζέλικα

ΣΑΛΕΧ Φιλιώ

ΚΑΛΛΙΑ Κλειώ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Φαίδρα

ΦΛΩΡΟΥ Φλωρεντία

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ Ιωάννα

ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΥ Ερμιόνη

ΚΟΝΤΟΓΟΥΛΙΔΟΥ Ελένη

ΧΡΗΣΤΑΛΑ Παναγιώτα

Προπονητής: ΧΑΤΖΕΛΗ Χρύσα (2ος χρόνος)

 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (5 Συμμετοχές)

2010 6ος, 2011 7ος, 2012 8ος, 2020 9ος, 2021 7ος, 2022 6ος, 2023 6ος

ASKEW Mary Alice (2000) – (USA)

POLJAK Tea (2001) – (CRO)

ΥΦΑΝΤΗ Μυρτώ (2005)

ΜΑΥΡΩΤΑ Ιφιγένεια (1999)

ΚΟΤΣΑΦΤΗ – ΑΠΕΡΓΗ Άλκηστη (2003)

ΜΑΣΤΡΟΑΚΑΛΟΥ Μαρία Άννα (2000)

ΔΟΥΛΗ Βασιλική (2000)

ΛΟΥΔΗ Ευαγγελία (1998)

ΚΩΤΣΙΑ Χριστίνα (1994)

ΠΑΤΕΡΟΥ Ελένη (2003)

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Δήμητρα (1999)

ΚΕΛΑΔΙΤΗ Αναστασία Ελένη (2007)

ΚΑΤΣΙΟΥ Χριστίνα (2004)

ΜΟΥΖΗ Λύδια (2008)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Ανδρονίκη (2009)

ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΟΥ Νικολέτα (2010)

ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ Λούσυ (2010)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Σοφία (2011)

ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ Βιργινία (2008)

ΣΤΑΥΡΙΔΗ Δέσποινα (2007)

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα (2007)

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Θεανώ (2008)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Γεωργία (2010)

ΚΟΥΣΚΟΥΛΗ Ευτυχία (2008)

ΘΕΛΕΡΙΤΗ Μαργαρίτα (2008)

Προπονητής: Τάσος Παπαναστασίου

 

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (2 Συμμετοχές)

1996 9ος, 1998 12ος, 2017 8ος, 2022 12ος

ΠΡΑΠΑ Κατερίνα

ΚΑΝΤΑΛΕΑ Ιωάννα

ΣΑΡΑΚΗ Ελεάνα

ΣΠΑΡΠΑΛΕΖΟΥ Όλγα

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ Κωνσταντίνα

ΜΑΝΙΑΤΗ Δήμητρα

ΚΟΚΚΙΝΟΥ Αναστασία

ΤΣΕΝΟΥ Βιολέτα

ΛΑΖΑΡΟΥ Ευγενία

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ Ευρυδίκη

ΣΚΟΥΜΠΑΚΗ Άννα

ΚΑΚΛΗ Μάγια

ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ Ελένη

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙ Ελίζα

ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΥ Νίκη

ΦΕΛΛΑ Βιργινία

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Μελίνα

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα

ΜΥΓΔΑΛΙΑ Μαρία

ΚΑΝΤΕΡΕΛΟΥ Νικολέτα

ΚΑΠΟΤΗ Ευστρατία

ΚΑΨΗ Μαρία Ελένη

Προπονητής: Τσόκας Γιώργος (2ος χρόνος)

 

ΑΕΚ (2 Συμμετοχές)

2021 5η, 2022 5η, 2023 9η

ΛΑΖΑΡΗ Μαρία (2002)

ΚΟΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Αγγελική (2000)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Δανάη (2002)

ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ελεάνα (2003)

PAULI ANNA Naomi (NED)

ΚΑΛΑΪΤΖΗ Αλεξάνδρα (2003)

ΓΚΙΛΛΑ Αγγελική Μαρία (2000)

ΛΟΓΟΘΕΤΗ Βασιλική Ουρανία(1998)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία Αλεξάνδρα (2006)

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Θεοφανία (2006)

ΛΥΚΟΘΑΝΑΣΗ Ιωάννα (2000)

ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ Μαρία (2001)

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Μικαέλα (2000)

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Κασσιάνα Μαρία (2006)

ΧΕΛΜΗ Ιωάννα (2002)

Προπονητής: ΜΙΣΙΤΣ Μάρκο (2ος χρόνος)

 

ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ (1 Συμμετοχή)

2023 5η

ΑΣΗΜΑΚΗ Αλεξάνδρα

ΧΑΛΔΑΙΟΥ Νεφέλη

ΤΣΙΜΑΡΑ Ευδοκία

ΜΠΙΤΣΑΚΟΥ Μαργαρίτα

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ Ηρώ Βασιλεία

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ Μελίνα

ΡΑΚΙΝΤΖΗ Μαρία Σωτηρία

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Τίνα

MEGENS Maud (NED)

KOOLHAAS Ilse Adrianna (NED)

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ Εμμανουέλα

ΤΖΟΥΡΚΑ Αλεξία Ευγενία

ΚΟΒΑΤΣΕΒΙΤΣ Νεφέλη

ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Δήμητρα

ΚΥΡΚΟΥ Σταυρούλα

ΜΠΙΤΣΑΚΟΥ Αφροδίτη

ΛΕΚΚΟΥ Κατερίνα

ΣΙΓΑΛΑ Ανθή

ΖΛΑΤΟΥ Ζωή

ΚΑΡΑΜΑΝΗ Κωνσταντίνα

ΜΑΝΗ Σοφία Ευαγγελία

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ Αγγελική

ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ιωάννα

MARKOCH Bella

DEL SOTO Patricia (ESP)

Προπονητής: Παναγιώτης Βέργος (1ος χρόνος)

 

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (1 Συμμετοχή)

2023 10η

ΓΚΟΤΖΙΑ Μυρτώ (2004)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Μαρία (2004)

ΓΡΟΖΟΠΟΥΛΟΥ Σμαράγδα (2002)

ΚΟΛΛΙΑ Πηνελόπη (1998)

ΜΠΕΡΙΚΟΥ Ευφροσύνη (2003)

ΚΑΣΣΑΡΗ Μυρτώ (2004)

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ Κατερίνα (2001)

ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ Βασιλική Ραφαέλα (2004)

ΠΕΤΤΑ Πολυξένη (1999)

ΠΕΤΑΣΗ Μαρία (1999)

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Κατερίνα (1992)

ΛΑΛΟΥΣΗ Σταματίνα (2006)

ΜΑΜΟΓΛΟΥ Άννα (1996)

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Σπυριδούλα Δανάη (2005)

ΓΚΙΚΑ Χριστίνα (2006)

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μιχαέλα (2009)

ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ Ελένη (2007)

LEVI Tahel (2004) – (ISR)

Προπονητής: Ανδρεάκος Θόδωρος (1ος χρόνος)

Πηγή: koe.org.gr