Συνεχίζουμε σήμερα το αφιέρωμα στο πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης της Α2 Ανδρών, το οποίο θα διεξαχθεί σε τρεις φάσεις και ξεκινά την ερχόμενη Κυριακή (14/1). Οι ομάδες που μετέχουν στην Α’ Φάση είναι χωρισμένες σε δύο ομίλους των οκτώ ομάδων και θα δώσουν αγώνες εντός και εκτός έδρας σε δύο γύρους.

Παρακάτω σας παραθέτουμε τα ρόστερ των ομάδων του Β’ Ομίλου, όπως τα δημοσίευσε η ΚΟΕ: 

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

  1. Ιωάννης Βελώνιας
  2. Βασίλειος Γεωργιάδης
  3. Ανέστης Γκιουρτίδης
  4. Μάρκος Γκόρτζιας
  5. Πέτρος Δουδέσης
  6. Πρόδρομος Εκιντζόγλου
  7. Ευάγγελος Καρμάλης
  8. Ελευθέριος Κατσινούλας
  9. Παναγιώτης Κολυβάς
  10. Αναστάσιος Κοντονής
  11. Δημήτριος Κοντονής
  12. Γεώργιος Κύρκος
  13. Ευάγγελος Μπενέας
  14. Ξενοφών Μπραζιτίκος
  15. Ανδρέας Ξιάρχος
  16. Κωνσταντίνος Παλληκάρης
  17. Ιωάννης Σπυρόπουλος
  18. Εμμανουήλ Στυλιανάκης
  19. Εμμανουήλ Σύρμας
  20. Γεώργιος Φουστούχος
  21. Φώτιος Χασάπης

 

Προπονητής: Άκης Κακαρνάκης

 

ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

 

  1. Δημήτρης Παναγόπουλος
  2. Γεώργιος Καρράς
  3. Γεώργιος Παπαγεωργίου
  4. Αποστόλης Καλούδης
  5. Μιχάλης Καθρεπτάς
  6. Ανδρέας Εμερετλής
  7. Χαρίλαος Σπανογιάννης
  8. Σπήλιος Καλούδης
  9. Παντελεήμων Δελαπόρτας
  10. Ηλίας Πίτσικας
  11. Ευάγγελος Βέρρας
  12. Γεώργιος Καραμπουλάς
  13. Ιωάννης Μηττάς
  14. Αναστάσης Κωνσταντακόπουλος
  15. Νικόλαος Τουλγαρίδης
  16. Νικόλαος Ρογδάκης
  17. Βαλεντίνος Νάτσιος
  18. Φώτης Τουλγαρίδης
  19. Γεώργιος Κανελλόπουλος
  20. Ζαφείρης Νταλάπας
  21. Βασίλης Καφαδογιάς

 

Προπονητής: Αλέξανδρος Μάνεσης

 

ΟΦΘ

 

  1. Μίμης Αλιχανίδης
  2. Βασίλης Αλιχανίδης
  3. Γιάννης Αντιβαλίδης
  4. Γιώργος Βαχαρέλης
  5. Γιώργος Γιώρτσιος
  6. Δημήτρης Δαμιανός
  7. Αλέξανδρος Δεμερδεσλής
  8. Θοδωρής Ζαρκατζάς
  9. Νώντας Κατσαρίδης
  10. Κώστας Κίσσας
  11. Άγης Κούσης
  12. Βαγγέλης Παυλίδης
  13. Νίκος Πουλής
  14. Γιώργος-Κωνσταντίνος Σταύρου
  15. Κώστας Ταβακόπουλος
  16. Μανώλης Τερτιρόπουλος
  17. Σπύρος Τζαμτζής
  18. Ηλίας Φοροτζίδης
  19. Χρήστος Φοροτζίδης
  20. Νίκος Λεμπετλής
  21. Στέλιος Μπεσλίδης

 

Προπονητής: Αριστοτέλης Κορίτσας

 

ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

  1. Αθανάσιος Μπεζιλιώτης
  2. Σωτήριος Ιωακείμ
  3. Λάμπρος Καρύδας
  4. Αθανάσιος Δανιήλ
  5. Σπύρος Λευθέρης
  6. Αθανάσιος Γκαγκασούλης
  7. Ηλίας Πατούνας
  8. Ιάσονας Λέτσιος
  9. Γιώργος Τσόγκας
  10. Γιώργος Φράγκος
  11. Γιώργος Τριανταφύλλου
  12. Σπύρος Ευσταθίου
  13. Γιώργος Ζαφειρίου
  14. Γιάννης Λευθέρης
  15. Γιώργος Τσόγκας
  16. Γιώργος Θεοχάρης
  17. Κώστας Λάππας
  18. Δημήτρης Σκέντος
  19. Μιχάλης Μπουλογιάννης
  20. Χαράλαμπος Χατζηλιάδης
  21. Δαμιανός Γεωργόπουλος

 

Προπονητής: Σωτήρης Ζουμπουλιάς

 

ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

  1. Βασίλης Κανελλόπουλος
  2. Παναγιώτης Γκότσης
  3. Ιάσωνας Φύκουρας
  4. Θαραλλέος Πασσάς
  5. Κωνσταντίνος Λιμαράκης
  6. Αναστάσιος Βικάτος
  7. Μιχάλης Δίπλαρος
  8. Ιωάννης Ζερνιώτης
  9. Πελοπίδας Αθανασόπουλος
  10. Νικόλαος Ανδρικόπουλος
  11. Αθανάσιος Καρβουντζής
  12. Παναγιώτης Ορφανός
  13. Χαράλαμπος Χαλιώτης
  14. Διονύσιος Πατρινός
  15. Αριστείδης Καραβιώτης
  16. Χρήστος Γουργουλέτης
  17. Γιάννης Τσιτσάρας
  18. Αθανάσιος Κρίκης
  19. Αριστοτέλης Τάτσιος
  20. Γεώργιος Γκίρης-Κανελλόπουλος
  21. Ιάσων Πολλάτος

 

Προπονητής: Κώστας Σακκαλής

 

 

ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

  1. Δημήτριος Πουλής
  2. Αντώνιος Τρίκας
  3. Βασίλειος Αλαφάκης
  4. Παρασκευάς Γάτος
  5. Σαμπάτης Ορφανάκος
  6. Ιωάννης Αλαφάκης
  7. Παναγιώτης Παλαιολόγος
  8. Νικόλαος Μερκουριάδης
  9. Παύλος Μερκουριάδης
  10. Νικόλαος Αθανασίου
  11. Νικόλαος Βλάχος
  12. Ευάγγελος Καρλής
  13. Κωνσταντίνος Μπουρνάζος
  14. Κωνσταντίνος Κόρακας
  15. Γεώργιος Κωνσταντινίδης
  16. Γεώργιος Νίκας
  17. Δημήτριος Ράζος
  18. Δημήτριος Πικρίδας
  19. Νικόλαος Οικονόμου
  20. Ορέστης Τριανταφύλλου
  21. Δημήτριος Μαμάκος

 

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

  1. Δημήτριος Φαρσάρης
  2. Βασίλειος Παρασκευάς
  3. Ιωάννης Μόσιος
  4. Αθανάσιος Κόφφας
  5. Στάμουλης Σαραγγανιδας
  6. Σταύρος Γιαβαρίδης
  7. Λάμπρος Μακρής
  8. Στέφανος Ξυφώλης
  9. Μάριος Βάτσος
  10. Γεώργιος Καρκαλιάνης
  11. Χρυσόστομος Δανιήλ
  12. Δημήτριος Γλούμης
  13. Δημήτριος Γκανάτσιος
  14. Στέφανος Τάτσιος
  15. Άγγελος Μαρτζούχος
  16. Αναστάσιος Θεοδωρόπουλος
  17. Γεώργιος Αλεξανδρής

 

Προπονητής: Δημήτριος Μπλάνας

 

 

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

  1. Ιωάννης Πολυζώης
  2. Νίκος Ντούλος
  3. Δημήτρης Παπαθεοδώρου
  4. Βασίλης Κανετίδης
  5. Στάυρος Βοριάς
  6. Αλέξανδρος Πόποβιτς
  7. Σταύρος Δούμας
  8. Θωμάς Μυλωνάς
  9. Δημήτρης Σολογάννης
  10. Δημήτρης Τσαντίλης
  11. Αντώνης Τράκας
  12. Γεώργιος Μαρκόπουλος
  13. Σόλων Νικολάου
  14. Ηλίας Μέμμος
  15. Βασίλης Γεωργαλάς
  16. Ιωάννης Τσάκαλος
  17. Γεώργιος Καρκαλιάνης
  18. Σαμπάν Ραμανδανόγλου
  19. Ερμής Καλογεράς
  20. Ιάσωνας Λέτσιος

 

Προπονητής: Μανώλης Γούναρης

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here